Piątek, 15 grudnia 2017r.,
Tak żyć, żeby inni przeze mnie nie płakali - tego uczyła mnie moja mama.
» Strona główna

Prezydent Bronisław Komorowski z wizytą w Siedlcach


Dodano: 02.04.2015

W środę 1 kwietnia 2015 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski gościł w Siedlcach. Wizytę w mieście prezydent rozpoczął od wizyty w siedleckim garnizonie, następnie w Sali Białej spotkał się z mieszkańcami miasta. W spotkaniu wziął udział poseł Andrzej Kania.

Niedziela Palmowa w Łysych


Dodano: 30.03.2015

W niedzielę 29 marca 2015 r. w Łysych odbyła się Niedziela Palmowa. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, której przewodniczył biskup diecezji łomżyńskiej Janusz Stepnowski. Po nabożeństwie, na ulice Łysych wyszedł barwny korowód z palmami, który przeszedł na plac przy GOKSiR, gdzie od rana trwały prezentacje artystyczne licznych zespołów folklorystycznych. 

Spotkanie z przewoźnikami


Dodano: 25.03.2015

We wtorek 24 marca 2015 r. w biurze poselskim Posła Andrzeja Kani w Ostrołęce odbyło się spotkanie przedstawicieli ostrołęckich przewoźników drogowych z Panem Posłem. Spotkanie dotyczyło problemów związanych z wpływem niemieckiej płacy minimalnej na sektor transportu drogowego w Polsce.

Miejskie obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej


Dodano: 25.03.2015

W poniedziałek 23 marca 2015 r. w Ostrołęce pod pomnikiem generała Józefa Bema uroczyście obchodzono Dzień Przyjaźni Węgiersko-Polskiej. Z tej okazji do Ostrołęki zjechali zagraniczni goście, w tym Iván Gyurcsik, ambasador nadzwyczajny i pełnomocny Węgier w Warszawie.

Bronkobus


Dodano: 16.03.2015

W środę 11 marca 2015 r. Bronkobus Kurpiowski odwiedził Pułtusk, Różan, Maków Maz., Krasnosielc, Baranowo, Kadzidło, Łyse i Ostrołękę. W akcję włączył się także Poseł Andrzej Kania, który wraz z wolontariuszami zbierał podpisy poparcia dla Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego. 

Kontakt

Biuro Poselskie Andrzeja Kani
ul. Gorbatowa 13
07-410 Ostrołęka
tel./fax (29) 760-67-74
e-mail:

Polecam

Blog Andrzeja Kani


PRACA W SEJMIE

© Copyright 2003-2017 Andrzej Kania, poseł na sejm RP